VENTAVIA DĄBROWA

Osiedle Ventavia to inwestycja godna polecenia osobom, które poszukują komfortu i wyjątkowości, a także szybkiego dostępu do głównych dróg łączących inwestycję z Wrocławiem i Oleśnicą. Osiedle powstaje na obrzeżach miasta Oleśnica, od strony Wrocławia i graniczy z miejscowością Dąbrowa. Inwestycja składać się będzie z 16 segmentów mieszkalnych. Powierzchnia mieszkalna jednego segmentu to ponad 86 m2. Do każdego segmentu przynależy działka oraz dwa miejsca parkingowe.

Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane w ten sposób, aby rozsądnie wykorzystać każdy metr powierzchni mieszkalnej. W skład segmentu wchodzą: salon z dużym przeszkleniem na taras, jasna kuchnia, dwie łazienki, w tym jedna z wanną i prysznicem, trzy komfortowe sypialnie, pomieszczenie gospodarcze oraz schowek. Na terenie działki znajduje się obszerny taras oraz zagospodarowany trawnik. Wszystkie działki są ogrodzone.

W chwili obecnej realizowany jest ostatni etap Osiedla. W ofercie pozostało kilka wolnych segmentów.

Cena segmentów 269 000 zł brutto.

Zapraszamy do wizyty na osiedlu!

Na parterze znajdują się :

– duża otwarta kuchnia
– przestronny salon z dużym przeszkleniem
– hall
– toaleta
– pralnia wraz ze schowkiem
– klatka schodowa

W salonie przewidziano możliwość zamontowania kominka, do którego zostały przygotowane wszystkie niezbędne instalacje. Każdy salon posiada wyjście do ogródka rekreacyjnego.

Na drugiej kondygnacji znajdują się:

– sypialnia rodziców
– pokój dla dziecka
– pokój dla dziecka
– łazienka
– hall
– klatka schodowa

W każdym segmencie do jednej z sypialni przynależy przestronny balkon.

Ze szczególna uwagą wybieramy miejsca dla naszych inwestycji, dogłębnie analizujemy wszystkie aspekty przyszłych realizacji, zarówno infrastrukturalne jak i krajobrazowe. Dążymy do tego, aby uchronić naszych klientów przed wielkomiejskim zgiełkiem, a jednocześnie zapewnić im stały dostęp do najważniejszych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowych i usługowo – rekreacyjnych, przedszkoli, szkół. W odległości kilku kilometrów znajduje się nowoczesny aquapark, korty tenisowe, lodowisko, sala widowiskowa, sale sportowe, restauracja, hotel, stacja paliw, stawy rekreacyjne oraz liczne zabytki ziemi oleśnickiej. Osiedle znajduje się na obrzeżach miasta Oleśnica, od strony Wrocławia i graniczy z miejscowością Dąbrowa. Działki nr. 264/27, 264/16, 264/17, 264/28 (Obręb Jenkowice).

Obecne trendy i oczekiwania klientów wskazują na potrzebę ujednolicania osiedli mieszkaniowych. Całkowite wykończenie zewnętrzne budynków wraz z zagospodarowaniem terenu zapewniają jednolity charakter tego miejsca. Wszystkie segmenty zbudowane są z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Podkreślają tym samym solidność oraz dają niepowtarzalny wygląd. Dachy pokryte są glazurową, ceramiczną dachówką, a ściany wykonane zostały z pustaka ceramicznego. W każdym segmencie zaprojektowane zostały ekonomiczne systemy grzewcze wraz z kotłem gazowym.

VENTAVIA W DĄBROWIE

Kameralne osiedle, z dala od zgiełku miast.


POWIERZCHNIE APARTAMENTÓW

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

WŁASNY OGRÓD

ATRAKCYJNA CENA

VENTAVIA W DĄBROWIE

Kameralne osiedle, z dala od zgiełku miast.


Cieśle 47, 56-400 Oleśnica

Kontakt

Siedziba