OTIUM Karpacz

Poszukując lokacji dla kolejnych inwestycji, wybieramy miejsca, które budzą w nas pozytywne wibracje. Nie inaczej jest w przypadku naszej karkonoskiej perełki. Na wjeździe do Karpacza od strony Ściegien jest miejsce idealne na reset, którego potrzebujesz – odzyskaj spokój w OTIUM Chill & Spa Resort Karpacz.

Regionalne atrakcje i wieczorne życie w zasięgu ręki – zaledwie kilometr spacerem od deptaka w Karpaczu – a jednak z dala od dokuczliwego zgiełku, 600 m do popularnych dyskontów spożywczych. Do tego dogodny dojazd zarówno do Jeleniej Góry, jak i urokliwych Kowar. No i ten widok na Królową Karkonoszy… Chce się tu być.

W tym wyjątkowym miejscu powstaje kameralny obiekt, gdzie możesz wybierać spośród 73 funkcjonalnych apartamentów. Dla zmotoryzowanych przewidzieliśmy miejsca postojowe w hali garażowej oraz na zewnątrz. Niewątpliwym atutem są komórki lokatorskie stanowiące dodatkowe miejsce do przechowywania rowerów czy sprzętu narciarskiego.

O atrakcyjności OTIUM Chill & Spa Resort decydują części wspólne. Kryty basen z jacuzzi i sauną fińską sprawią, że dzień spędzony na górskich wędrówkach lub narciarskich szaleństwach, skończysz błogą regeneracją. W obrębie nieruchomości nie zabraknie bezpiecznego terenu rekreacyjnego z zadaszonym miejscem do grillowania.

Oferta w przygotowaniu.
Jesteś zainteresowany? Prosimy o kontakt: marketing@archicorp.pl

mobile: +48 603 555 000
mobile: +48 601 544 648

 

 

 

 

 

 

 

Komfortowe apartamenty u podnóża gór.

 

FUNKCJONALNE WNĘTRZA

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

WYSOKI STANDARD

PEWNY I STABILNY ZWROT Z INWESTYCJI

OTIUM Chill & Spa Resort Karpacz

Prestiżowy apartamentowiec, na skraju najszybciej rozwijającej się miejscowości turystycznej u podnóża Karkonoszy.


ul. Turystyczna, 58-534 Ścięgny

LOKALIZACJA INWESTYCJI