SUNDAY Resort Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to niezwykle urokliwa nadbałtycka miejscowość, z powodzeniem łącząca walory spokojnego rybackiego miasteczka z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych kurortów. Kto raz tu zawita, zostawia serce. Dlatego cieszymy się mogąc przedstawić kolejną inwestycję w naszym nadmorskim portfolio – SUNDAY Resort Ustronie Morskie.

Zaledwie 750 m od piaszczystej plaży, 400 m od całorocznego aquaparku, 400 m od najbliższego sklepu. Niewątpliwym atutem lokalizacji, zwłaszcza w sezonie letnim, jest dogodny dojazd z drogi krajowej nr 11, bez konieczności przejazdu przez centrum miejscowości. Całości dopełnia szeroki, oświetlony chodnik biegnący bezpośrednio przy inwestycji – wiodący wprost nad morze, w kierunku licznych kafejek, restauracji i wędzarni, serwujących ryby z własnego połowu.

SUNDAY Resort Ustronie Morskie jest kameralnym, całorocznym kompleksem dwóch budynków z windami oraz częścią rekreacyjną. Łącznie przewidujemy oddanie 60 samodzielnych lokali z łazienkami, aneksami kuchennymi i balkonami. Niewielka ilość apartamentów zapewni inwestycji prywatny, rodzinny charakter, daleki od zgiełku rozbudowanych molochów apart-hotelowych.

Mieszkania znajdujące się na poddaszu będą dwupoziomowe z częścią mieszkalną lub praktycznym schowkiem na strychu. W tych znajdujących się na parterze przewidzieliśmy ogródki lub tarasy.

Na terenie inwestycji znajdzie się:
• kryty basen
• jacuzzi
• sauna fińska
• parking z miejscami postojowymi ogólnodostępnymi dla mieszkańców.

Obiekt będzie więc atrakcyjny dla mieszkańców niezależnie od pory roku i kapryśnej pogody.

Pierwsze mieszkania w stanie deweloperskim oddamy Państwu z końcem grudnia 2023 r. Zachęcamy natomiast do skorzystania z opcji wykończenia lokalu „pod klucz” w naszym standardzie COMFORT.

Za dopłatą ujętą w cenniku przekazujemy w pełni wyposażone apartamenty – od okładzin ściennych i podłogowych, poprzez kompletne umeblowanie i sprzęt AGD/RTV, po dekoracje okienne i zastawę stołową. Wszystko zaprojektowane ze smakiem przez zespół architektów wnętrz. Bierzemy na siebie całe ryzyko stale rosnących cen, dostępności materiałów i rzetelności wykonawców.

Apartamenty oferowane w ramach inwestycji SUNDAY Resort są lokalami mieszkalnymi i objęte są 8% stawką VAT.

Interesuje Cię ta oferta? Zapraszamy do kontaktu: marketing@archicorp.pl

mobile: +48 603 555 000
mobile: +48 601 544 648

Luksusowy budynek mieszkalny w przepięknym nadmorskim kurorcie.


FUNKCJONALNE WNĘTRZA

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

WYSOKI STANDARD

PEWNY I STABILNY ZWROT Z INWESTYCJI

SUNDAY RESORT USTRONIE MORSKIE

Prestiżowy apartamentowiec, w zacisznej dzielnicy jednego z najszybciej rozwijających się kurortów na polskim wybrzeżu.


ul. Polna 10, 78-111 Ustronie Morskie

LOKALIZACJA INWESTYCJI