PONIATOWICE PARK

PONIATOWICE PARK W PONIATOWICACH

To inwestycja usytuowana w zacisznych i uroczych Poniatowicach, na wzniesieniu, w pobliżu trasy S8 Wrocław-Warszawa. Poniatowice są oddalone zaledwie 20 minut od granic Wrocławia i tylko kilka minut od Oleśnicy oraz głównych ośrodków biznesowych, edukacyjnych i kulturalnych. Tutaj znajdziecie Państwo wszytko co potrzebne jest do komfortowego życia. W promieniu 500 metrów znajdują się: sklepy spożywcze, poczta, ośrodek zdrowia, przystanek autobusowy, przedszkole, szkoła podstawowa, sala gimnastyczna, stacja obsługi pojazdów.
Każdy z domów ma powierzchnię 127m2 , na którą składają się: obszerny i przeszklony salon, jasna kuchnia, trzy komfortowe pokoje w tym jeden z balkonem, dwie łazienki oraz garaż. Domy usytuowane są na działkach o powierzchni od 600 – 650m2 . Na terenie działki wykonane są podjazdy na samochody, tarasy, a także mała architektura. Domy znajdują się przy drodze osiedlowej. Dojazd do osiedla zapewniony jest poprzez asfaltową drogę gminną.

Nieopodal znajduje się także restauracja, hotel i stacja paliw. Posiadanie własnego domu na osiedlu Poniatowice Park, zapewnia luksus i prestiż w cenie mieszkania. Poniatowice Park to oferta domów jednorodzinnych dla młodych rodzin, seniorów i każdego kto chce posiadać swój „własny kąt” lub zainwestować oczekując wysokiej stopy zwrotu.
W ofercie pozostał jeden dom znajdujący  się na najwyższym poziomie, zapewniający przepiękny widok na panoramę powiatu oleśnickiego.
W ofercie pozostał jeden wolny domy w cenie 369 000 zł.

 

INWESTYCJA LOKAL ILOŚĆ POKOI METRAŻ CENA STATUS
PONIATOWICE PARK PP 13B 4 127M2 369000 WOLNE

 

Infolinia

 

603 555 000

Umów Spotkanie